Адвокати


Наше адвокатське бюро, яке спеціалізується на наданні всіх видів юридичної допомоги іноземцям та іноземним компаніям в Україні, юридичному супроводі міграції в Україну, юридична підтримка зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності в Україні, велика судова практика (адміністративні, імміграційні, цивільні та кримінальні справи) з іноземним або міжнародним елементом.attorney

Адвокатська практика була заснована провідними юристами столиці та регіонів України з великим досвідом роботи у різних юридичних практиках і напрацьований авторитет в окремих спеціальностях юриспруденції. Бюро фахівців, які працюють в агропромисловому комплексі і кожен з яких спеціалізується в своєму напрямку, зосередитися і постійно удосконалювати свої навички по конкретних справах вузької спеціалізації, поєднувати незамінні якості молодих правозахисників з мудрістю і багаторічним досвідом старших товаришів.

Бюро займає лідируючі позиції серед юридичних фірм у сфері супроводу імміграційних процесів громадян і підприємств, юридичний супровід експорту та імпорту.

________________________________________

Один з найпопулярніших проектів групи ЄМП є міжнародний проект Особистий адвокат 24 (www.personallawyer24.com), який дуже активно розвивається в Україні. В рамках цієї програми, будь-який іноземець в Україні може отримати консультацію англійською або російською мовою з будь-яких юридичних питань, включаючи питання, що стосуються імміграційного статусу, в’їзду в країну, примусову депортацію з країни, митні та поліцейські, адміністративні та кримінальні ситуації, ДТП, борги, особистих, сімейних та бізнес-відносин в Україні. Для цього необхідно укласти договір з нашою компанією і отримати персональний код, за яким можна звернутися 24 години на добу, 7 днів в тиждень, а також мати знижки на інші послуги компанії.