Експорт


Наша компанія допомагає іноземним громадянам і компаніям торгувати з українськими компаніями. Сприяння експорту продукції українського виробництва є пріоритетною і соціальної місії нашої компанії, адже саме завдяки збільшенню експорту Україна стає багатшими і сильнішими.

Основними товарами, експорт яких ми супроводжуємо з України: соняшникова олія, вершкове масло, морозиво, комбікорм, кукурудза, пшениця, горох, мед, яловичина, ковбаси і оболонки для ковбас, курка, яйця, сир, машини і обладнання, предмети для забезпечення безпеки (біноклі, прилади нічного бачення).

Наші фахівці в галузі митної справи та логістики забезпечують недорогу і надійну доставку вашого вантажу, наші менеджери допомагають іноземним бізнесмена знайти виробника якісних товарів в Україні, наші юристи складуть зовнішньоекономічний контракт та договори страхування, зареєструвати товарний знак та видати необхідні сертифікати якості та ветеринарного контролю, наші фахівці особисто перевіряють товар перед відвантаженням по відповідності його кількістю і якістю.

Наша компанія співпрацює Торгово-промисловою палатою України і має прямі зв’язки з багатьма виробниками продукції в Україні. Звертаючись до нас або у ТПП України Ви насправді маєте справу з виробниками товарів і продуктів харчування безпосередньо, без посередників.

 

Адвокат року в номінації Митне право