Тендери


Надання консалтингових послуг із супроводу процедур проходження тендерних процедур в Україні та за кордоном.

Команда наших фахівців успішно підготує необхідні документи і представить інтереси Вашої компанії на різних тендерних процедурах для отримання позитивного результату.

В даний час більшість підприємств України встало перед фактом необхідності проведення оптимізації всіх бізнес процесів всередині підприємств, головною метою якої є зменшення витрат, що безпосередньо пов’язано зі зменшенням собівартості продукції (товарів), послуг і робіт і підвищенням їх конкурентоспроможності. Використання в закупівлях підприємств електронних торгів є однією із складових частин цього процесу.

Юридичний аналіз і підготовка до тендерів

Де отримати замовлення сьогодні українським та іноземним підприємствам і компаніям?

Державний бюджет і можливість його використання для надання різних робіт і послуг за державні гроші сьогодні дуже актуальна.

Нова влада в Україні надає можливість чесно і відкрито приймати участь в державних закупівлях і отримувати ресурси цілого 45 мільйонної держави.

Країни Європейського союзу також активно використовують тендерні процедури в пошуку підрядників, при цьому допустима вартість таких робіт і послуг дуже конкурентоспроможна як для компаній з України.

Однак, кваліфікованим підготовка документів вимагає комплексного юридичного супроводу, знання спеціального законодавства і навичок проходження таких процедур.

Будь-яка неточність в оформленні документів або в процесі проведення самої процедури тендерів може мати вкрай негативні фінансові та репутаційні наслідки.

Наші юристи готові надати повний супровід проведення тендерів в Україні, а також і в країнах ЄС.

Наші економісти нададуть Вам необхідні консультації і забезпечать якісне оформлення всієї документації.

www.tenderpro.com.ua