Про компанию


UIP law & consult – це українска філія міжнародної юридичної групи компаній по супроводу та захисту приватного бізнесу і громадян.

Компанія надає повний спектр послуг для українців за кордоном та іноземців в Україні від міграційної легалізації, створення або придбання бізнесу до підтримки іноземних інвестицій в Україні та судового захисту.

Напрями діяльності:

  1. Юридичний та фінансовий консалтинг (створення та супровід бізнесу, ліцензії та сертифікати, податки та бухоблік, IT рішення)
  2. Інвестиції (супровід ІТ, нерухомість, реальний бізнес в сфері сільсько господарства, транспорту, інвестиції у ювелірні проекти, Blockchain)
  3. Міжнародна торгівля (експорт та імпорт, пошук товарів, організація постачання товарів)
  4. Імміграція (посвідка на постійне проживання, громадянство України, дозвіл на тимчасове проживання, дозвіл на роботу в Україні)
  5. Захист бізнесу та громадян (кримінальні, цивільні, адміністративні, бізнес та корпоративні процеси)

Компанія заснована в 2010 році провідними юристами столиці і регіонів України з великим досвідом роботи в різних юридичних практиках і напрацьований авторитет в окремих спеціалізаціях юриспруденції.

Фахівці, що працюють в комплексі і кожен з яких спеціалізується в своєму напрямку, постійно вдосконалюють свої навички за конкретними справами вузької спеціалізації, поєднують незамінні якості молодих правозахисників з мудрістю і багаторічним досвідом старших товаришів.

Компанія займає лідируючі позиції серед юридичних фірм в сфері супроводу імміграційних процесів громадян і підприємств, юридичний супровід експорту та імпорту, міжнароднім судовим процесам.

Крім того, завдяки розвинутій інфраструктурі офісів та представництв ЄМП наша компанія надає послуги українським підприємствам, які бажають масштабувати свій бізнес в інших країнах, забезпечуючи весь комплекс послуг у тих країнах, де ми присутні (всього 75 країн).

Иммиграционный адвокат в Канаде