Про компанию


 

UIP law & consult – це міжнародна юридична компаній по супроводу та захисту приватного бізнесу і громадян в Україні.

Компанія надає повний спектр послуг для українців за кордоном та іноземців в Україні від міграційної легалізації, створення або придбання бізнесу до підтримки іноземних інвестицій в Україні та судового захисту.

Напрями діяльності:

  1. Імміграція (посвідка на постійне проживання, громадянство України, дозвіл на тимчасове проживання, дозвіл на роботу в Україні)
  2. Юридичний та фінансовий консалтинг (створення та супровід бізнесу, ліцензії та сертифікати, податки та бухоблік)
  3. Інвестиції (супровід ІТ, Blockchain, нерухомість, сільськогосподарські, транспортні, ювелірні проекти)
  4. Міжнародна торгівля (експорт та імпорт, пошук товарів, організація постачання товарів)
  5. Захист бізнесу та громадян (кримінальні, цивільні, адміністративні, бізнес та корпоративні процеси)

Компанія заснована в 2010 році провідними юристами столиці і регіонів України з великим досвідом роботи в різних юридичних практиках і напрацьований авторитет в окремих спеціалізаціях юриспруденції. Фахівці, що працюють в комплексі і кожен з яких спеціалізується в своєму напрямку, постійно вдосконалюють свої навички за конкретними справами вузької спеціалізації, поєднують незамінні якості молодих правозахисників з мудрістю і багаторічним досвідом старших товаришів.

Компанія займає лідируючі позиції серед юридичних фірм в сфері супроводу імміграційних процесів громадян і підприємств, юридичний супровід експорту та імпорту, міжнароднім судовим процесам.

Крім того, завдяки розвинутій інфраструктурі офісів та представництв ЄМП наша компанія надає послуги українським підприємствам, які бажають масштабувати свій бізнес в інших країнах, забезпечуючи весь комплекс послуг у тих країнах, де ми присутні (США, Великобританія, Канада, Німеччина, Франція, Польща та інші – всього 75 країн).

United International Partners in 75 countries

Иммиграционный адвокат