Україна збільшила експорт сільгосппродукції

Експорт аграрної продукції становив 42,6% в загальній структурі національного експорту, найбільше зріс експорт продукції рослинництва, жирів і масел.

Українські сільгоспвиробники за перший квартал 2017 року експортували аграрної продукції на 4,6 мільярда доларів, що на 38,6% більше, ніж за аналогічний період 2016 року

Найбільше зріс експорт продукції рослинництва, жирів і масел.

Поставки рослинницької продукції в січні-березні збільшилися на 35%, або на 598,1 мільйона доларів за рахунок збільшення поставок соєвих бобів і кукурудзи.

Експорт жирів та масел зріс на 35,6%, або на 336,4 мільйона доларів, експорт соняшникової олії збільшився на 315,6 мільйона доларів у порівнянні з показником за перший квартал минулого року.

За перші три місяці 2017 року Україна імпортувала аграрної продукції на 1,1 мільярда доларів, що на 4% менше показника за аналогічний період минулого року.

Таким чином, частка аграрного імпорту в структурі національного імпорту України скоротилася до 9,8% у першому кварталі 2017 року з 13% у першому кварталі 2016-го.

Україна розраховує, що Європарламент до літа поточного року ухвалить рішення про надання Києву додаткових преференцій у рамках угоди про зону вільної торгівлі.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.