Шлюбні послуги


Дочірня компанія Євро-Лайн була заснована в 2011 році компанія по супроводу іноземців в Україні. Спочатку ТОВ “Євро-Лайн” робило акцент на надання послуг для українців та іноземців з реєстрації та оформлення шлюбів.

В результаті до нас стали звертатися іноземці, які хотіли знайти в Україні дружину і ми стали їм допомагати в цьому. Наше завдання було знаходити і перевіряти українок, щоб уникати шахрайства і незаконних дій стосовно іноземців.

Таким чином, ми допомогли оформити в Україні кілька шлюбів громадянам США, Великобританії, Нідерландів, Пакистану, Індії, Нігерії, Іраку, Росії.

Ми вважаємо, що такий напрямок нашої діяльності як надання допомоги іноземним та українським громадянам в пошуку супутників життя має великі перспективи і зможе надати нашій групі компаній (UiP Ukraine) додаткових клієнтів за іншими напрямами, наприклад, юридичний консалтинг, супровід іноземних інвестицій в Україну, забезпечення зовнішньо-економічної діяльності, міграційні послуги, туристичні послуги для іноземців в Україні.

Ми проти расизму і за єдине міжнародне партнерство. Наш пріоритет, це залучення іноземців в Україну, популяризація України як країни, де зручно і безпечно жити, створювати міцні сім’ї, інвестувати в різні бізнес проекти.

Ми вважаємо, що гроші йдуть за людьми і якщо іноземці будуть їхати в Україну і створювати тут сім’ї, то це позитивно впливатиме на загальну ситуацію в країні і інвестиційний клімат.

За допомогою можливостей нашого детективного підрозділу ми також забезпечимо безпеку як для іноземних женихів, так і для українських наречених. Ви знайдете свою половину і зможете бути щасливими.

Українські дівчата і жінки, які хочуть вийти заміж на іноземця, можуть звертатися по телефону:

+ 38-095-858-42-62 (Viber)

або пишіть на електронну пошту:

[email protected]