Імпорт


Ми також допомагаємо українським компаніям знайти і поставити в Україну імпортні товари, які не виробляються в Україні та користуються тут попитом, а також в деяких випадках доопрацювавши ці товари і отримавши новий продукт, експортувати його в інші країни.

Ми в основному супроводжуємо імпорт в Україну наступного:

  • харчові продукти: рис, цитрусові, горіхи, східні солодощі,
  • промислові товари: медичне обладнання, нафтопродукти, алкоголь, тканини, одяг, шкіряні вироби, меблі, електроніка, лікарські засоби, автомобілі.

Наші фахівці в галузі митної справи та логістики забезпечують недорогу і надійну доставку Вашого вантажу, наші менеджери допоможуть Вам підібрати компанію – партнера. Наші юристи складуть зовнішньоекономічний контракт та договори страхування, зареєструвати товарний знак та видати необхідні сертифікати якості, наші фахівці можуть допомогти організувати продаж продукції у роздрібній мережі супермаркетів України.

Наша компанія є членом торгово-промислових палат різних країн і має прямі зв’язки з багатьма виробниками продукції за кордоном. Звертаючись до нас Ви насправді маєте справу з виробниками товарів і продуктів харчування безпосередньо, без посередників.

Адвокат року в номінації Митне право