IT рішення та експорт IT послуг


У 2021 році вже неможливо вести бізнес без присутності  інтернеті, а вміле використання всіх можливостей програмного забезпечення, яке дозволяє також виконувати роботи, надавати сервіс своїм клієнтам через мобільні додатки, є не просто конкурентною перевагою, але й необхідністю виживання компанії у часи глобалізації та інформаційної революції.

UiP company вже багато років взаємодіє з провідними IT компаніями України. Ми надаємо їм свої юридичні і консалтингові послуги та рекомендуймо дійсно достойні компанії для свої іноземних клієнтів.

Мабуть Ви знаєте, що саме Україна є лідером у створенні доступних та дуже професійних програм для бізнесу. У Києві проживає та працює більш ніж 100 тисяч кваліфікований IT спеціалістів, які працюють або  самостійно як фрілансери, або у компаніях.

Українські IT компанії виконують замовлення для іноземних клієнтів по створенню різноманітних програм у фінансовій, медичній, агропромисловій, банківській та фінансовій, ігрових, торгових та інших сферах.

Наша компанія допомагає створювати для Вас бізнес рішення у сфері IT soft робочих сайтів та додатків у Вашій ніші і здатна розвивати їх на українському та міжнародних ринках. З цією можливістю Ви отримуєте вже готовий бізнес, який буде забезпечувати Вас клієнтами нескінченно.

З 2018 року відповідно до українського законодавства всі підприємства повинні мати сайти і викладати на них відомості про проведений аудит. В іншому випадку на компанію можуть бути накладені штрафні санкції. Тому наша компанія також забезпечує проведення аудиту Вашої компанії.

Наші спеціалісти знайдуть для вас перевіреного постачальника IT послуг та допоможе  розівити Ваш бізнес у інтернеті, повністю супроводить процес укладення контракту та юридично забезпечить його виконання.